Start

Angry Birds ve filmu 2 DABING

16.10.2019 13.10 (objId: 27)
16.10.2019 15.20 (objId: 27)
17.10.2019 13.00 (objId: 24)
17.10.2019 15.10 (objId: 24)
17.10.2019 16.20 (objId: 31)
18.10.2019 13.00 (objId: 24)
18.10.2019 15.10 (objId: 24)
18.10.2019 16.20 (objId: 31)
19.10.2019 11.00 (objId: 31)
19.10.2019 12.10 (objId: 24)
19.10.2019 14.20 (objId: 24)
19.10.2019 16.30 (objId: 31)
20.10.2019 11.00 (objId: 31)
20.10.2019 12.10 (objId: 24)
20.10.2019 14.20 (objId: 24)
20.10.2019 16.30 (objId: 31)
21.10.2019 13.00 (objId: 24)
21.10.2019 15.10 (objId: 24)
21.10.2019 16.20 (objId: 31)
22.10.2019 13.00 (objId: 24)
22.10.2019 15.10 (objId: 24)
22.10.2019 16.20 (objId: 31)
23.10.2019 13.00 (objId: 24)
23.10.2019 15.10 (objId: 24)
23.10.2019 16.20 (objId: 31)

Blíženec TITULKY

15.10.2019 21.20 (objId: 24)
16.10.2019 13.15 (objId: 24)
16.10.2019 15.45 (objId: 24)
16.10.2019 18.15 (objId: 24)
16.10.2019 20.45 (objId: 24)
17.10.2019 20.30 (objId: 31)
18.10.2019 20.30 (objId: 31)
19.10.2019 20.40 (objId: 31)
20.10.2019 20.40 (objId: 31)
21.10.2019 20.30 (objId: 31)
22.10.2019 20.30 (objId: 31)
23.10.2019 20.30 (objId: 31)

Depeche Mode: SPIRITS in the forest

21.11.2019 20.00 (objId: 29)

Dobrá smrt TITULKY

17.10.2019 18.30 (objId: 31)
18.10.2019 18.30 (objId: 31)
19.10.2019 18.40 (objId: 31)
20.10.2019 18.40 (objId: 31)
21.10.2019 18.30 (objId: 31)
22.10.2019 18.30 (objId: 31)
23.10.2019 18.30 (objId: 31)

Joker DABING

15.10.2019 18.20 (objId: 30)
15.10.2019 20.50 (objId: 30)
16.10.2019 15.50 (objId: 30)
16.10.2019 18.20 (objId: 30)
16.10.2019 20.30 (objId: 29)
16.10.2019 20.50 (objId: 30)
17.10.2019 17.20 (objId: 24)
17.10.2019 19.50 (objId: 24)
18.10.2019 17.20 (objId: 24)
18.10.2019 19.50 (objId: 24)
19.10.2019 16.30 (objId: 24)
19.10.2019 19.00 (objId: 24)
19.10.2019 21.30 (objId: 24)
20.10.2019 16.30 (objId: 24)
20.10.2019 19.00 (objId: 24)
20.10.2019 21.30 (objId: 24)
21.10.2019 17.20 (objId: 24)
21.10.2019 19.50 (objId: 24)
22.10.2019 17.20 (objId: 24)
22.10.2019 19.50 (objId: 24)
23.10.2019 17.20 (objId: 24)
23.10.2019 19.50 (objId: 24)

Joker TITULKY

15.10.2019 20.00 (objId: 27)
16.10.2019 17.30 (objId: 27)
16.10.2019 20.00 (objId: 27)
17.10.2019 17.45 (objId: 30)
17.10.2019 20.15 (objId: 30)
18.10.2019 17.45 (objId: 30)
18.10.2019 20.15 (objId: 30)
19.10.2019 17.45 (objId: 30)
19.10.2019 20.15 (objId: 30)
20.10.2019 17.45 (objId: 30)
20.10.2019 20.15 (objId: 30)
21.10.2019 17.45 (objId: 30)
21.10.2019 20.15 (objId: 30)
22.10.2019 17.45 (objId: 30)
22.10.2019 20.15 (objId: 30)
23.10.2019 17.45 (objId: 30)
23.10.2019 20.15 (objId: 30)

Nabarvené ptáče CZ

16.10.2019 15.00 (objId: 29)
17.10.2019 13.00 (objId: 31)
18.10.2019 13.00 (objId: 31)
19.10.2019 13.10 (objId: 31)
20.10.2019 13.10 (objId: 31)
21.10.2019 13.00 (objId: 31)
22.10.2019 13.00 (objId: 31)
23.10.2019 13.00 (objId: 31)

Národní třída CZ

15.10.2019 19.10 (objId: 31)
15.10.2019 21.10 (objId: 31)
16.10.2019 17.00 (objId: 26)
16.10.2019 19.10 (objId: 31)
16.10.2019 21.10 (objId: 31)
17.10.2019 18.20 (objId: 27)
17.10.2019 20.50 (objId: 27)
17.10.2019 21.30 (objId: 29)
18.10.2019 18.20 (objId: 27)
18.10.2019 20.50 (objId: 27)
18.10.2019 21.30 (objId: 29)
19.10.2019 18.20 (objId: 27)
19.10.2019 20.50 (objId: 27)
19.10.2019 21.30 (objId: 29)
20.10.2019 18.20 (objId: 27)
20.10.2019 20.50 (objId: 27)
20.10.2019 21.30 (objId: 29)
21.10.2019 18.20 (objId: 27)
21.10.2019 20.50 (objId: 27)
21.10.2019 21.30 (objId: 29)
22.10.2019 18.20 (objId: 27)
22.10.2019 20.50 (objId: 27)
22.10.2019 21.30 (objId: 29)
23.10.2019 18.20 (objId: 27)
23.10.2019 20.50 (objId: 27)
23.10.2019 21.30 (objId: 29)

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon DABING

16.10.2019 13.00 (objId: 31)
16.10.2019 15.00 (objId: 31)
17.10.2019 13.10 (objId: 26)
17.10.2019 15.10 (objId: 26)
18.10.2019 13.10 (objId: 26)
18.10.2019 15.10 (objId: 26)
19.10.2019 11.10 (objId: 26)
19.10.2019 13.10 (objId: 26)
19.10.2019 15.10 (objId: 26)
20.10.2019 11.10 (objId: 26)
20.10.2019 13.10 (objId: 26)
20.10.2019 15.10 (objId: 26)
21.10.2019 13.10 (objId: 26)
21.10.2019 15.10 (objId: 26)
22.10.2019 13.10 (objId: 26)
22.10.2019 15.10 (objId: 26)
23.10.2019 13.10 (objId: 26)
23.10.2019 15.10 (objId: 26)

Poslední aristokratka CZ (Dámská jízda)

15.10.2019 18.30 (objId: 24)

Pražské orgie CZ

15.10.2019 19.00 (objId: 26)
15.10.2019 21.20 (objId: 26)
16.10.2019 14.30 (objId: 26)
16.10.2019 19.00 (objId: 26)
16.10.2019 21.20 (objId: 26)

Princ Krasoň DABING

16.10.2019 13.00 (objId: 29)
19.10.2019 11.20 (objId: 27)
20.10.2019 11.20 (objId: 27)

Přes prsty CZ

16.10.2019 18.15 (objId: 29)
17.10.2019 21.10 (objId: 26)
18.10.2019 21.10 (objId: 26)
19.10.2019 21.10 (objId: 26)
20.10.2019 21.10 (objId: 26)
21.10.2019 21.10 (objId: 26)
22.10.2019 21.10 (objId: 26)
23.10.2019 21.10 (objId: 26)

Psí kusy DABING

17.10.2019 13.40 (objId: 30)
18.10.2019 13.40 (objId: 30)
19.10.2019 11.40 (objId: 30)
19.10.2019 13.40 (objId: 30)
20.10.2019 12.00 (objId: 30)
21.10.2019 13.40 (objId: 30)
22.10.2019 13.40 (objId: 30)
23.10.2019 13.40 (objId: 30)

Román pro pokročilé CZ

16.10.2019 13.45 (objId: 30)
16.10.2019 17.00 (objId: 31)
17.10.2019 15.40 (objId: 30)
18.10.2019 15.40 (objId: 30)
19.10.2019 15.40 (objId: 30)
21.10.2019 15.40 (objId: 30)
22.10.2019 15.40 (objId: 30)
23.10.2019 15.40 (objId: 30)

Sněžný kluk DABING (Dětská neděle)

20.10.2019 15.00 (objId: 30)

Staříci CZ

17.10.2019 17.10 (objId: 26)
17.10.2019 19.10 (objId: 26)
18.10.2019 17.10 (objId: 26)
18.10.2019 19.10 (objId: 26)
19.10.2019 17.10 (objId: 26)
19.10.2019 19.10 (objId: 26)
20.10.2019 17.10 (objId: 26)
20.10.2019 19.10 (objId: 26)
21.10.2019 17.10 (objId: 26)
21.10.2019 19.10 (objId: 26)
22.10.2019 17.10 (objId: 26)
22.10.2019 19.10 (objId: 26)
23.10.2019 17.10 (objId: 26)
23.10.2019 19.10 (objId: 26)

Stehlík TITULKY

15.10.2019 20.30 (objId: 29)

Zloba: Královna všeho zlého DABING

17.10.2019 14.00 (objId: 29)
17.10.2019 16.30 (objId: 29)
18.10.2019 14.00 (objId: 29)
18.10.2019 16.30 (objId: 29)
19.10.2019 11.30 (objId: 29)
19.10.2019 14.00 (objId: 29)
19.10.2019 15.50 (objId: 27)
19.10.2019 16.30 (objId: 29)
20.10.2019 11.30 (objId: 29)
20.10.2019 14.00 (objId: 29)
20.10.2019 15.50 (objId: 27)
20.10.2019 16.30 (objId: 29)
21.10.2019 14.00 (objId: 29)
21.10.2019 16.30 (objId: 29)
22.10.2019 14.00 (objId: 29)
22.10.2019 16.30 (objId: 29)
23.10.2019 14.00 (objId: 29)
23.10.2019 16.30 (objId: 29)

Zloba: Královna všeho zlého DABING 3D

17.10.2019 13.20 (objId: 27)
17.10.2019 15.50 (objId: 27)
18.10.2019 13.20 (objId: 27)
18.10.2019 15.50 (objId: 27)
19.10.2019 13.20 (objId: 27)
20.10.2019 13.20 (objId: 27)
21.10.2019 13.20 (objId: 27)
21.10.2019 15.50 (objId: 27)
22.10.2019 13.20 (objId: 27)
22.10.2019 15.50 (objId: 27)
23.10.2019 13.20 (objId: 27)
23.10.2019 15.50 (objId: 27)

Zloba: Královna všeho zlého TITULKY

17.10.2019 19.00 (objId: 29)
18.10.2019 19.00 (objId: 29)
19.10.2019 19.00 (objId: 29)
20.10.2019 19.00 (objId: 29)
21.10.2019 19.00 (objId: 29)
22.10.2019 19.00 (objId: 29)
23.10.2019 19.00 (objId: 29)

Ženská na vrcholu CZ (Dámská jízda)

05.11.2019 18.30 (objId: 24)