Start

Addamsova rodina DABING

21.11.2019 13.00 (objId: 31)
22.11.2019 13.00 (objId: 31)
23.11.2019 10.40 (objId: 31)
23.11.2019 12.40 (objId: 31)
24.11.2019 10.40 (objId: 31)
24.11.2019 12.40 (objId: 31)
25.11.2019 13.00 (objId: 31)
26.11.2019 13.00 (objId: 31)
27.11.2019 13.00 (objId: 31)

Bitva u Midway TITULKY

21.11.2019 21.00 (objId: 26)
22.11.2019 21.00 (objId: 26)
23.11.2019 21.00 (objId: 26)
24.11.2019 21.00 (objId: 26)
25.11.2019 21.00 (objId: 26)
26.11.2019 21.00 (objId: 26)
27.11.2019 21.00 (objId: 26)

Depeche Mode: SPIRITS in the forest

21.11.2019 20.00 (objId: 29)

Joker DABING

21.11.2019 13.00 (objId: 26)
21.11.2019 21.20 (objId: 31)
22.11.2019 13.00 (objId: 26)
22.11.2019 21.20 (objId: 31)
23.11.2019 15.30 (objId: 26)
23.11.2019 21.15 (objId: 31)
24.11.2019 15.30 (objId: 26)
24.11.2019 21.15 (objId: 31)
25.11.2019 13.00 (objId: 26)
25.11.2019 21.20 (objId: 31)
26.11.2019 13.00 (objId: 26)
26.11.2019 21.20 (objId: 31)
27.11.2019 13.00 (objId: 26)
27.11.2019 21.20 (objId: 31)

Le Mans '66 TITULKY

21.11.2019 18.00 (objId: 26)
21.11.2019 20.00 (objId: 24)
21.11.2019 20.40 (objId: 30)
22.11.2019 18.00 (objId: 26)
22.11.2019 20.00 (objId: 24)
22.11.2019 20.40 (objId: 30)
23.11.2019 18.00 (objId: 26)
23.11.2019 20.00 (objId: 24)
23.11.2019 20.40 (objId: 30)
24.11.2019 18.00 (objId: 26)
24.11.2019 20.00 (objId: 24)
24.11.2019 20.40 (objId: 30)
25.11.2019 18.00 (objId: 26)
25.11.2019 20.00 (objId: 24)
25.11.2019 20.40 (objId: 30)
26.11.2019 18.00 (objId: 26)
26.11.2019 20.00 (objId: 24)
26.11.2019 20.40 (objId: 30)
27.11.2019 18.00 (objId: 26)
27.11.2019 20.00 (objId: 24)
27.11.2019 20.40 (objId: 30)

Ledové království II 3D DABING

21.11.2019 14.00 (objId: 27)
21.11.2019 16.20 (objId: 27)
22.11.2019 14.00 (objId: 27)
22.11.2019 16.20 (objId: 27)
23.11.2019 11.40 (objId: 27)
23.11.2019 14.00 (objId: 27)
23.11.2019 16.20 (objId: 27)
24.11.2019 11.40 (objId: 27)
24.11.2019 14.00 (objId: 27)
24.11.2019 16.20 (objId: 27)
25.11.2019 14.00 (objId: 27)
25.11.2019 16.20 (objId: 27)
26.11.2019 14.00 (objId: 27)
26.11.2019 16.20 (objId: 27)
27.11.2019 14.00 (objId: 27)
27.11.2019 16.20 (objId: 27)

Ledové království II DABING

21.11.2019 13.00 (objId: 24)
21.11.2019 13.50 (objId: 30)
21.11.2019 15.20 (objId: 24)
21.11.2019 16.10 (objId: 30)
21.11.2019 17.40 (objId: 24)
21.11.2019 18.30 (objId: 30)
22.11.2019 13.00 (objId: 24)
22.11.2019 13.50 (objId: 30)
22.11.2019 15.20 (objId: 24)
22.11.2019 16.10 (objId: 30)
22.11.2019 17.40 (objId: 24)
22.11.2019 18.30 (objId: 30)
23.11.2019 10.45 (objId: 24)
23.11.2019 11.30 (objId: 30)
23.11.2019 13.00 (objId: 24)
23.11.2019 13.50 (objId: 30)
23.11.2019 15.20 (objId: 24)
23.11.2019 16.10 (objId: 30)
23.11.2019 17.40 (objId: 24)
23.11.2019 18.30 (objId: 30)
24.11.2019 10.45 (objId: 24)
24.11.2019 11.30 (objId: 30)
24.11.2019 13.00 (objId: 24)
24.11.2019 13.50 (objId: 30)
24.11.2019 15.20 (objId: 24)
24.11.2019 16.10 (objId: 30)
24.11.2019 17.40 (objId: 24)
24.11.2019 18.30 (objId: 30)
25.11.2019 13.00 (objId: 24)
25.11.2019 13.50 (objId: 30)
25.11.2019 15.20 (objId: 24)
25.11.2019 16.10 (objId: 30)
25.11.2019 17.40 (objId: 24)
25.11.2019 18.30 (objId: 30)
26.11.2019 13.00 (objId: 24)
26.11.2019 13.50 (objId: 30)
26.11.2019 15.20 (objId: 24)
26.11.2019 16.10 (objId: 30)
26.11.2019 17.40 (objId: 24)
26.11.2019 18.30 (objId: 30)
27.11.2019 13.00 (objId: 24)
27.11.2019 13.50 (objId: 30)
27.11.2019 15.20 (objId: 24)
27.11.2019 16.10 (objId: 30)
27.11.2019 17.40 (objId: 24)
27.11.2019 18.30 (objId: 30)

Pat a Mat: Kutilské trampoty CZ (Dětská neděle)

01.12.2019 14.45 (objId: 30)

Poslední aristokratka CZ

21.11.2019 15.10 (objId: 29)
21.11.2019 18.40 (objId: 27)
21.11.2019 21.00 (objId: 27)
22.11.2019 15.10 (objId: 29)
22.11.2019 18.40 (objId: 27)
22.11.2019 21.00 (objId: 27)
23.11.2019 11.00 (objId: 29)
23.11.2019 14.40 (objId: 31)
23.11.2019 18.40 (objId: 27)
24.11.2019 11.00 (objId: 29)
24.11.2019 14.40 (objId: 31)
24.11.2019 18.40 (objId: 27)
25.11.2019 15.10 (objId: 29)
25.11.2019 18.40 (objId: 27)
25.11.2019 21.00 (objId: 27)
26.11.2019 15.10 (objId: 29)
26.11.2019 18.40 (objId: 27)
26.11.2019 21.00 (objId: 27)
27.11.2019 15.10 (objId: 29)
27.11.2019 18.40 (objId: 27)
27.11.2019 21.00 (objId: 27)

Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D DABING

18.12.2019 20.30 (objId: 26)
19.12.2019 18.00 (objId: 27)
19.12.2019 21.20 (objId: 27)
20.12.2019 18.00 (objId: 27)
20.12.2019 21.20 (objId: 27)
21.12.2019 14.40 (objId: 27)
21.12.2019 18.00 (objId: 27)
21.12.2019 21.20 (objId: 27)
22.12.2019 14.40 (objId: 27)
22.12.2019 18.00 (objId: 27)
22.12.2019 21.20 (objId: 27)
23.12.2019 14.40 (objId: 27)
23.12.2019 18.00 (objId: 27)
23.12.2019 21.20 (objId: 27)
25.12.2019 14.40 (objId: 27)
25.12.2019 18.00 (objId: 27)
25.12.2019 21.20 (objId: 27)

Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D TITULKY

18.12.2019 19.00 (objId: 27)

Star Wars: Vzestup Skywalkera DABING

18.12.2019 19.40 (objId: 30)
19.12.2019 16.30 (objId: 24)
19.12.2019 19.50 (objId: 24)
20.12.2019 16.30 (objId: 24)
20.12.2019 19.50 (objId: 24)
21.12.2019 13.10 (objId: 24)
21.12.2019 16.30 (objId: 24)
21.12.2019 19.50 (objId: 24)
22.12.2019 13.10 (objId: 24)
22.12.2019 16.30 (objId: 24)
22.12.2019 19.50 (objId: 24)
23.12.2019 13.10 (objId: 24)
23.12.2019 16.30 (objId: 24)
23.12.2019 19.50 (objId: 24)
25.12.2019 13.10 (objId: 24)
25.12.2019 16.30 (objId: 24)
25.12.2019 19.50 (objId: 24)

Star Wars: Vzestup Skywalkera TITULKY

18.12.2019 19.20 (objId: 29)
18.12.2019 20.00 (objId: 24)
19.12.2019 17.00 (objId: 29)
19.12.2019 20.20 (objId: 29)
20.12.2019 17.00 (objId: 29)
20.12.2019 20.20 (objId: 29)
21.12.2019 13.40 (objId: 29)
21.12.2019 17.00 (objId: 29)
21.12.2019 20.20 (objId: 29)
22.12.2019 13.40 (objId: 29)
22.12.2019 17.00 (objId: 29)
22.12.2019 20.20 (objId: 29)
23.12.2019 13.40 (objId: 29)
23.12.2019 17.00 (objId: 29)
23.12.2019 20.20 (objId: 29)
25.12.2019 13.40 (objId: 29)
25.12.2019 17.00 (objId: 29)
25.12.2019 20.20 (objId: 29)

Špindl 2 CZ (Dámská jízda)

03.12.2019 18.00 (objId: 24)

Vlastníci CZ

21.11.2019 13.00 (objId: 29)
21.11.2019 15.00 (objId: 31)
21.11.2019 17.10 (objId: 31)
21.11.2019 19.15 (objId: 31)
22.11.2019 13.00 (objId: 29)
22.11.2019 15.00 (objId: 31)
22.11.2019 17.10 (objId: 31)
22.11.2019 19.15 (objId: 31)
23.11.2019 13.15 (objId: 29)
23.11.2019 17.00 (objId: 31)
23.11.2019 19.10 (objId: 31)
23.11.2019 21.00 (objId: 27)
24.11.2019 13.15 (objId: 29)
24.11.2019 17.00 (objId: 31)
24.11.2019 19.10 (objId: 31)
24.11.2019 21.00 (objId: 27)
25.11.2019 13.00 (objId: 29)
25.11.2019 15.00 (objId: 31)
25.11.2019 17.10 (objId: 31)
25.11.2019 19.15 (objId: 31)
26.11.2019 13.00 (objId: 29)
26.11.2019 15.00 (objId: 31)
26.11.2019 17.10 (objId: 31)
26.11.2019 19.15 (objId: 31)
27.11.2019 13.00 (objId: 29)
27.11.2019 15.00 (objId: 31)
27.11.2019 17.10 (objId: 31)
27.11.2019 19.15 (objId: 31)

Zloba: Královna všeho zlého DABING

21.11.2019 15.30 (objId: 26)
22.11.2019 15.30 (objId: 26)
23.11.2019 10.30 (objId: 26)
23.11.2019 13.00 (objId: 26)
24.11.2019 10.30 (objId: 26)
24.11.2019 13.00 (objId: 26)
25.11.2019 15.30 (objId: 26)
26.11.2019 15.30 (objId: 26)
27.11.2019 15.30 (objId: 26)

Ženská na vrcholu CZ

21.11.2019 17.40 (objId: 29)
22.11.2019 17.40 (objId: 29)
22.11.2019 20.00 (objId: 29)
23.11.2019 15.20 (objId: 29)
23.11.2019 17.45 (objId: 29)
23.11.2019 20.10 (objId: 29)
24.11.2019 15.20 (objId: 29)
24.11.2019 17.45 (objId: 29)
24.11.2019 20.10 (objId: 29)
25.11.2019 17.40 (objId: 29)
25.11.2019 20.00 (objId: 29)
26.11.2019 17.40 (objId: 29)
26.11.2019 20.00 (objId: 29)
27.11.2019 17.40 (objId: 29)
27.11.2019 20.00 (objId: 29)